Consultation for Hungary

Consultation for Hungary, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Hungary; Türkiye’ de bulunan Macaristan Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Macaristan vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulun Macaristan temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Macaristan Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Macaristan Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Macaristan temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Macaristan seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Macaristan vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Hungary web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Hungary web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Hungary web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Hungary‘ a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Macaristan Konsolosluğu Resmi Web Sitesi: isztambul.mfa.gov.hu